השירותים שאנו מספקים

המשרד מעניק מעטפת שירותים משפטיים בכל שלבי עסקת הנדל"ן, ומלווה את לקוחותיו החל משלב ביצוע הבדיקות המקדמיות של היבטי העסקה וניתוח הסיכונים
ועד להשלמת העסקה על כל היבטיה המשפטיים.

נדל"ן ומקרקעין

מחלקת המקרקעין עוסקת בכל תחומי המקרקעין בליווי של פרויקטים גדולים לבניה רוויה, לתעשייה ולייעודים ושימושים אחרים; בניהול והשכרה של נכסים מניבים מכל הסוגים;
בטיפול משפטי בקבוצות רכישה; בטיפול בפרויקטים של התחדשות עירונית (פינוי בינוי, תמ"א 38); ובליווי משפטי של גופים גדולים וחברות ציבוריות בכל סוגי עסקאות הנדל"ן, ובכלל זה בייעוץ בכל הקשור להיבטים של מימון וליווי בנקאי, מיסוי, תכנון ובניה, קשר עם רשויות, התקשרויות עם קבלנים וקבלני משנה, התקשרויות עם מתכננים, משווקים ויועצים אחרים, ייעוץ משפטי בכל הקשור בדיני המכר של דירות ומשרדים, רישום זכויות ובתים משותפים, ובכל תחום משפטי ומסחרי אחר, כנדרש בפרויקטים מהסוג האמור.

התחדשות עירונית

פרויקטים של חידוש פני העיר, לרבות פרויקטים של תמ"א 38, עיבוי בינוי ופינוי בינוי הם מחויבי המציאות. תחום ההתחדשות העירונית הוא סבוך ומורכב שמצריך, מחד, ידע משפטי עם הבנה עמוקה…
בתחום המוניציפלי תוך הבנה של הצרכים, המגבלות העסקיות של היזמים בפרויקטים מסוג אלה, ומאידך הבנה במגבלות, בצרכים וברגישויות של הדיירים ויכלות לגשר על הפערים שבין היזמים לדיירים.
מחלקת התחדשות עירונית במשרדינו מטפלת בעשרות רבות של עסקאות תמ"א 38 (חיזוק), תמ"א 38 (הריסה ובנייה) ועסקאות פינוי ועיבוי בינוי. למשרדינו ניסיון רק בליווי של יזמים רבים ובעלי דירות, החל משלב הבדיקות המקדמיות וגיבוש היתכנות הראשונית לפרויקט ועובר לשלב השלמת הפרויקט, מסירת הדירות החדשות לבעלי הדירות והשלמת רישום הזכויות.
בראש המחלקה עומדת עוה"ד קרן כהן בלחרסקי, שהינה בעלת ניסיון מצטבר עשיר ומוניטין רב בתחום ההתחדשות העירונית. ניסיונה הרב של קרן בתחום מאפשר לקהל לקוחותינו ליהנות מייעוץ וליווי רחב יריעה בתחום ההתחדשות העירונית, תוך מתן פתרונות לצרכים של הפרט, בדיקת התכנות לביצוע הפרויקט ברשויות התכנון ומתן ליווי שוטף לאורך כל חיי הפרויקט עד לשלב מסירת הדירות החדשות לבעלים.

משפט מסחרי

משמש המשרד כיועץ משפטי של חברות פרטיות, שותפויות, עמותות ואנשי עסקים, בכל תחומי המשפט העסקי: דיני חברות ותאגידים, קנין רוחני, תקשורת אינטרנט ומדיה, רגולציה ורישוי מול רשויות השלטון.
המשרד מספק עבור לקוחותיו, שירות משפטי מקצועי וזמין: החל – מייסוד חברות ושותפויות, עריכת הסכמי מייסדים, הסכמי שותפים ובעלי מניות, הסכמי הצבעה, ושינוי מבנה הון.
המשך – בייעוץ שוטף המשיק למכלול ההיבטים המסחריים של החברה – הסכמים מסחריים, יזמות, מיזמים משותפים (Joint Venture), הסכמי יעוץ, קבלנות, זכיינות, יצור, מכר, הפצה ושיווק של מוצרים ושירותים. כן, מלווה המשרד את לקוחותיו במכלול יחסי העבודה בארגון.
ולבסוף – מלווה המשרד את לקוחותיו בעסקאות מורכבות פיננסיות, רכישה ומימון.
למשרד ניסיון רב במתן ייעוץ משפטי לבעלי מניות, שותפים, דירקטורים והנהלות בפתרון מחלוקות וסכסוכים פנימיים.
בשנים האחרונות, ליווה המשרד בהצלחה רבה, מספר רב של מיזמים עסקיים, החל משלב גיבוש הרעיון והגנה על הזכויות הגלומות בו, ועד לשלב מימושו הסופי.

עסקאות מימון מורכבות

משרד קרן כהן בלחרסקי הינו בעל ניסיון וידע רב בעסקאות מימון מורכבות, ומטפל בעסקאות בהיקף גדול ביותר
כולל אלה הקשורות לעסקאות ולפרויקטים בתחום הנדל"ן המטופלים על ידו: ליווי בנקאי סגור במתכונת Construction Loan, מימון והלוואות "מזנין", העמדת הון עצמי וביטחונות עבור יזמים בכל שלבי העסקה.