דאנס100,בידיאי קוד, מדד התחדשות עירוניתהדירוג החברתי

משרדנו נמנה עם משרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחומי המשפט האזרחי והנדל"ן.
צוות המשרד, מאגד עורכי דין בעלי ידע מקצועי רב, ניסיון ויצירתיות, אשר הופכים את עורכי הדין לבולטים כל אחד בתחומו הוא, ויחדיו יוצרים הם משרד "בוטיק", אשר מספק שירות אישי ("Custom Made") ללקוחותיו.

תפיסת עולמנו מציבה את האינטרסים של הלקוח ולא אף גורם מסיח אחר – במרכז – וכפועל יוצא זוכה הלקוח לליווי אישי וצמוד בכל שלב של ההליך המשפטי או העסקה המתבצעת.

מרווח לצורך עריכה (לא נראה באתר)

למשרדנו ניסיון נרחב ועשיר, בייצוג תאגידים מובלים במשק הישראלי, חברות נדל"ן, קבלנים, נציגויות בתים משותפים, מוסדות פיננסים, חברות אנרגיה ותשתית, וכן ניסיון בייצוג יזמים ומיזמים בהתהוות, שותפויות, אנשי עסקים, בעלי נכסים ולקוחות פרטיים.

משרדנו הממוקם במגדל ב.ס.ר 2, (קומה 28) בני ברק המשמש כצומת מידע ומפגש של גורמים עסקיים, כמו גם משקיעים המעוניינים באפיקי השקעה, ומיזמים המחפשים אחר משקיע. משרדנו צבר הצלחות בחיבור בין הגורמים השונים באמצעות זיהוי אינטרסים משותפים, ייעוץ והכוונה.

משרדנו זוכה להכרה והוקרה, על מתן יחס אישי של מסירות, נאמנות וקשר הדוק עם כל אחד מלקוחותינו, וכן על המקצועיות, הנחישות, והיצירתיות שנועדה לממש ולהוציא אל הפועל את המטרות של לקוחותינו.

אנו מזמינים אתכם להמשיך ולעיין באתר, בתחומי הפעילות של משרדנו ובפרסומים, ולפנות בכל עת לצוות עורכי הדין במשרדנו.